Mieszkanie
A18 - 59.42 m 2 - 325 000 zł - SPRZEDANE

II piętro
Pobierz rzut
Park Korczaka - nowe mieszkanie A18

Kontakt
z nami

Zapytaj o mieszkanie.

PRZEDSIĘBIORSTWO INWESTYCJI MIESZKANIOWYCH

ul. Wilczycka 48, 55-093 Kiełczów
604-060-180
mieszkania@pim.wroclaw.pl
Zapraszamy do odwiedzenie naszego biura sprzedaży.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Inwestywcji Mieszkaniowych Sp. z o.o. w celu: realizacji i odpowiedzi na zgłoszenie.
Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi niezbędne do realizacji celu przetwarzania (np. firmom hostingowym). Dane będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody lub wyrażenia sprzeciwu. Dane osobowe podane w formularzu nie będą podlegały profilowaniu.
Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą możne wysłać stosowną wiadomość e-mail na mieszkania@pim.wroclaw.pl.

Wybierz
mieszkanie


Parter 1 pietro 2 pietro
Sprzedane
Rezerwacja
Park Korczaka - piętro 2